Size bir telefon kadar yakınız
0 507 685 53 53
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Süsleme Hizmetleri | İstanbul Organizasyon Şirketi

06.11.2023
546 görüntülenme
Süsleme Hizmetleri | İstanbul Organizasyon Şirketi
Süsleme Hizmetleri
Süsleme Hizmetleri

Süsleme Hizmeti Fiyatları

Süsleme hizmetleri; Pek çok amaç için düzenlenen özel günler bulunmaktadır. İnsanlar bu özel günleri hayatlarında belki bir kez yaşayabiliyorlar. Düğün, nişan, sünnet düğünü gibi pek çok farklı organizasyonu gerçekleşebiliyor. Bu organizasyonların içerisinde farklı düzenlemelerin getirilmesi ise gününüzü daha anlamlı ve daha güzel kılacaktır. İnsanlar bu özel günlerinde ikramdan süslemeye kadar pek çok alana ayrı bir özen gösteriyor.

Fakat hem özel güne duygusal anlamda hazırlanabilmek hem o gün için gerekenleri yapabilmek hem organizasyonu değerlendirebilmek oldukça zor oluyor. Ayrıca bu organizasyonların yapılmasının ardından özel gün yaşanırken de takibini yapabilmek ve koordine etmek oldukça zordur. Tüm bu zorluklardan daha kolay bir şekilde geçebilmek için ise bir organizasyon firması ile anlaşarak işlemleri yaptırmak daha mantıklı olacaktır. Organizasyon firmaları süsleme hizmetleri ve bütün konular hakkında sizlere yardımcı olacağı için bu özel günün keyfini çıkarmak sizlere, işlerin takibi ise organizasyon firmalarına ait olacaktır.

İçindekiler

Süsleme Hizmetleri Size Neler Sunabilir?

Nişan Süsleme

Evlilik yolunda atılacak olan adımlardan resmi olan ilki nişan törenleridir. Nişan töreni için tercih edilen nişan salonları bulunabildiği gibi ev gibi kendi özel alanınıza da süslemeleri gerçekleştirerek bu özel günü muhteşem bir şekilde geçirebilmeniz mümkündür. Nişan için yapılacak olan süslemelerin başında nişan masasının hazırlanması gelmektedir. Nişan masası ister salonda olsun ister evinizde olsun seçilecek olan özel bir yerde özenli bir şekilde süslenmektedir. Nişan masasının arka fonunda perde veya duvar olması önemli bir ayrıntıdır.

Bu ayrıntıyı belirledikten sonra buna uygun olarak nişan masası alanı, örtüsü, objeleri seçilerek süslenme hizmetleri gerçekleştirilir. Bu süsleme içerisinde nişan masasının üzerinde nişanlanacak çiftin adının soyadının yazılmış olduğu bir platform bulunur. Bu platformun yanında nişana gelecek olan davetlilere dağıtılacak olan hediyelik eşyaların bulunmuş olduğu şık bir tepside sergilenebilir. Nişan töreninde kesilecek olan pasta da masada bulunmalıdır. Bunun dışında nişana gelecek olan davetlilere ikram edilecek ikramlıklar hoş sunum tepsileri içerisinde masada bulunabilir. Balonlarla, isimlik, nişan masası işe farklı konsept ve süslemeler gerçekleştirilebilir.

Sünnet Süsleme

Sünnet düğünü organizasyonu ülkemizde dini anlamda belirli bir erişkinliğe gelmeden önce erkek çocuklarına yapılan bir işlemdir. Bu özel ve mutlu günü süsleme,, eğlence ile taçlandırmak mümkündür. Yine Sünnet düğününde yapılacak olan süslemeler de profesyonel anlamda bir yardım alırsanız farklı, hoş bir konsept ile süsleme işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sünnet süsleme konusunda hizmet vermesini düşünmüş olduğunuz organizasyon firmasının geniş kapsamlı seçeneklere sahip olduğundan emin olmalısınız.

Bunun dışında bu organizasyonu gerçekleştirecek olan firmaların içerikleri ile ilgili de bilgiler alabilirsiniz. Sünnet çocukları için süslemenin en önemli unsurları bayraklar ve balonlardır. Bu balon ve bayrakların dışında çocuğun isminin resminin bulunduğu bayraklar ve balonlar tercih edilebilir. Ayrıca sünnet çocuğunun şapkası, yatağının etrafında farklı süslemeler ile hoş bir ambiyans oluşturulabilir.

Düğün Süsleme

İnsanlar için en önemli günlerden bir tanesi düğünlerin yapmış oldukları günlerdir. Düğün için seçilecek olan salon veya kır Bahçesi’nin süslemesi önemlidir. Burada düğün konsepti süsleme unsurlarına etki eden en önemli unsurdur. Düğününüz için seçmiş olduğunuz konsepte göre yapılacak olan süsleme malzemeleri seçilir. Anlaşmış olduğunuz organizasyon firması ile konsepti paylaşmanız yeterlidir. Gelinlik, damatlık nikah kıyılacak olan masanız ve ortam konsepte uyumlu bir şekilde ayarlanır.

Elinizde tuttuğunuz çiçeğinizden ayağınıza giyeceğiz ayakkabıya, damadın cebine takılacak olan minik aksesuara kadar bütün düzenlemeler organizasyon firmasının ayrıntılı bakış açısı ile gerçekleştirilir. Düğünlerde yapılan süslemelerde balonlar, çiçekler, ışıklandırmalar en çok tercih edilen unsurlardır. Bunun dışında özel talepleriniz olursa da organizasyon firmasının bu bakış açısına sahip geniş kapsamlı bir firma olmasının faydalarını yaşayabilirsiniz.

Kına Gecesi Süsleme

Düğünlerden önce gelinlere geleneksel anlamda yakılan kına için düzenlenen organizasyonlarda kına gecesi organizasyonu denilmektedir. Kına gecesinde de tercih edilecek süsleme unsurları farklılıklar göstermektedir. Genel olarak kına gecesi geleneksel bir kutlama olduğu için tercih edilecek unsurlar da buna göre seçilir.

Kına gecesinde gelinin oturacağı kına tahtı ve gelinin giyeceği bindallı, elindeki def, yanında bulunacak olan organizasyon dansçılarının giymiş oldukları kıyafetler ve aksesuarları özenli bir şekilde seçilmelidir. Bunun dışında kına yakılacağı sırada kullanılacak olan davul, kına tepsisi, mumlar, şamdanlar, tokalar gibi pek çok ayrıntı bulunmaktadır. Bu özel gününüzde bütün bu ayrıntılara hâkim olmanız mümkün olmayacağı için anlaşacağız bir organizasyon firmasının binlerce çeşidi bulunan süslemelerinden tercih yapabilirsiniz.

Süsleme Hizmetleri Malzemeleri

Süsleme malzemeleri oldukça farklı çeşitliliğe sahip bir alandır. Burada yapılacak olan tercihler tamamen kişilerin istekleri doğrultusunda ortaya çıkabilir. Kına gecesi, sünnet düğünü, düğün, nişan organizasyonu diş bulguru organizasyonu, doğum günü ve daha pek çok özel günde süsleme hizmetleri alınması mümkündür. Bu özel günlerde her bir özel günün kendi anlamına göre işlemlerin yapılması için farklı unsurlar tercih edilir.

Süsleme Hizmeti Fiyatları

Örnek verecek olursak çocuğunuza bir doğum günü düzenleyeceksiniz ve en sevdiği çizgi kahramanın konsept içerisinde olmasını talep ediyorsunuz. Bu talebinize göre süsleme firmaları konseptin içerisinde bu çizgi kahramanlar ve onun bulunmuş olduğu çizgi filme dair unsurlara yer vermektedir. Böylelikle Çocuğunuz masal dünyasında gibi bir doğum günü geçirebilir. Bunun dışında kına gecesi için tercih edeceğiniz konseptte Osmanlı çizgilerinin taşıma amacını güdecekseniz tercih edilecek olan süsleme malzemeleri de bu alanda tercih edilebilir.

En Çok Kullanılan Süsleme Malzemeleri

En fazla kullanılan süsleme malzemeleri arasında çiçekler, ışıklar, aydınlatma ürünleri, havai fişekler, konfetiler, balonlar sayılabilir. Özel günün amacına göre belirli bir sıralamada bu süsleme ürünleri kullanılır. Bunların dışında özellikle kına ve sünnet düğünü gibi organizasyonlarda gelinin oturacağız taht veya sünnet çocuğunun bulunacağı tahtta süsleme malzemeleri arasında sayılabilir diye söyleyebiliriz.

Ayrıca düğün veya kına gecesi gibi organizasyonda davul gibi bir unsur tercih edilerek ortama farklı bir ambiyans kazandırılabilmesi de mümkündür. Son dönemlerde kına gecelerinde testi kültürü de ortaya çıkmıştır. Firmalar bu testinin içeriği ve testi süslenmesi konusunda da yardımcı olacak bir kapasitede hizmetlerini sürdürüyor. Süsleme hizmetleri almak için tercih edeceğiniz firmanın Tüm bu özellikleri bünyesinde bulunduran bir firma olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Böylelikle hayalinizde bir süsleme çeşidi var ise bunu ifade ederek konu ile ilgili yardım alabilmeniz mümkündür. Harika bir organizasyon ile özel günlerimizde kendinizi muhteşem hissedebilirsiniz.