Size bir telefon kadar yakınız
0 507 685 53 53
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Balon süsleme fiyatları istanbul

24.02.2018
4.259 görüntülenme
Balon süsleme fiyatları istanbul

Balon süsleme fiyatları istanbul

Balon süsleme fiyatları istanbul ; Sitemiz üzerinden sevdiklerinize uçan balonlari demetleri gönderebileceğiniz gibi işyeri açılış süslemeiçin balonu , balonla dekorasyonu , uçan balonlar bırakma ve balon ile ilgili her türlü organizasyonu yaptırabilirsiniz. İşyeri açılış balonlar süsleme modellerimizden bazıları alt kısımda gösterilmiştir.

Bazı ürünlerimizde ise küçük orta ve büyük işyeri açılış süslemeli ortalama paket fiyatlarımız oluşturulmuştur.

Ödemenizi en güvenli yoldan yaparak paket fiyatlarımızı seçerek istediğiniz günde süslemeler yaptırabileceğiniz gibi firmanızın adresini bize yazın linkinden formumuzu doldurarak adres belirtme ile süslemede yaptırabilirsiniz.

BALON SÜSLEME

 

İşyeri açılış , düğün organizasyonu , futbol turnuvası , mezuniyet törenleri , temel atma törenleri ve konuşma miting gibi faaliyetlerde balon ile yapılmış süsleme modelleri sizlere görsel sunum kazandıracaktır. 

Balon süsleme fiyatları tahmini olarak aşağıdaki gibidir. Balon süsleme fiyatları İstanbul içinde yapılacak organizasyonlar için geçerli olacaktır İstanbul dışı olacak etkinlikler için fiyat bilgisi almak için telefonla ya da mail adresimizi e-mail göndererek iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Yüksek hacimli fazla metrajlı balon süsleme işlerinde indirim uygulanmaktadır. Firmaların süreklilik arz eden işlerinde yıl içerisinde yapacakları balon süsleme işlerinde, devamlı müşteri politikası kapsamında ekstra indirim uygulanmaktadır.