Size bir telefon kadar yakınız
0 507 685 53 53
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Davul Zurna Ekibi Kiralama

09.08.2019
6.094 görüntülenme
Davul Zurna Ekibi Kiralama

Davul Zurna ekibi kiralama hizmeti veren profesyonel kişilerden oluşan davulcu ve zurnacı olarak görev yapan ekibimiz eğlencelere renk katıyor.

Bildiğimiz üzere Folklor Halk bilimi demektir. Kültürümüzün bir parçası olun Folklor davul zurna ile ahenk kazanmaktadır. Sizlerde düğün, dernek, Sünnet ve toplantılarınıza ahenk katmak isterseniz hemen bize ulaşın.

Düğünlerde Davul Zurna

Düğünlerde Davul zurna ile eğlencelerinizin dahada şenlendirerek misafirlerinizin daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Düğünleriniz ister kır düğünü isterseniz salon düğünü olsun her mekanda hizmet veriyoruz.

İstanbul ‘un hangi ilçelerinde ekibimiz veriyoruz ?

İstanbul Anadolu Yakası: Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Bostancı ilçelerinde hizmet veriyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası: Zeytinburnu, Bayrampaşa, Eyüp, Alibeyköy, Beşiktaş, Fatih, Eminönü, Kağıthane, Mecidiyeköy, Şişli, Gaziosmanpaşa ilçelerinde hizmet veriyoruz.

Kültürümüzün değişmez güzelliklerinden olan davul zurna kiralayarak aslında kültürümüze destek veriyorsunuz.

Davul Zurna Ekibi Kiralama Fiyatları

Ücretler bulunduğunuz konuma göre değişmektedir. İsteğe bağlı olarak ekip üye sayısı, saat durumları değişiklik arz etmektedir. Hemen bize ulaşarak en uygun fiyata ekip Davul Zurna kiralama yapabilirsiniz.